Miraç Kandili Sohbeti

By | March 1, 2022

Miraç Kandili Sohbeti. Ve o peygamber, “رَحْمَةً لِلْعَالَمِينَ” (âlemlere rahmet). Miraç kandili (i̇sra ve miraç) i̇sra;

Miraç Kandili Çankırı Sohbeti 1. Bölüm (13042018) YouTube
Miraç Kandili Çankırı Sohbeti 1. Bölüm (13042018) YouTube from www.youtube.com

Video ve sesleri i̇ndi̇r linkine sağ tıklayıp hedefi (bağlantıyı) farklı kaydet diyerek indirebilirsiniz. Bir kandil gecesi, bir kandil sohbeti yapmayı, bizi hep beraber kılmayı yüce rabbimiz nasip ettiği için. Bölüm mahmut, esat, cosan, es'ad, hocaefendi, hocaefendimiz, şeyh, tarikat, tarikati,.

Video Ve Sesleri İndi̇r Linkine Sağ Tıklayıp Hedefi (Bağlantıyı) Farklı Kaydet Diyerek Indirebilirsiniz.

Peygamberimize (s.a.v) “peygamberlerden hiçbiri sen’den evvel, ümmetlerden hiçbiri de sen’in ümmetinden evvel cennete girmeyecektir!” müjdesi. 10 mart çarşamba günü eda edilecek olan miraç kandili, bilindiği üzere mekke. Mîrac kandili özel sohbeti (21 mart 2020) çok muhterem kardeşlerimiz!

Mi̇raç Sohbeti̇ & Prof Dr.

Mîrac kandili özel sohbeti (21 mart 2020) çok muhterem kardeşlerimiz! 2021 mi̇raç kandi̇li̇ sohbeti̇ 2020 mi̇raç kandi̇li̇ sohbeti̇ 2019 mi̇raç kandi̇li̇ sohbeti̇ 2018 mi̇raç kandi̇li̇ sohbeti̇ Hiç şüphesiz o, hakkıyla işitendir, hakkıyla görendir (i̇srâ 17/1).

Hem Ailevî Bir Sevinç, Hem Dînî Bir Tatlı Durum.

Miraç kandili (i̇sra ve miraç) i̇sra; Resulullahın (a.s.m.) şahsında insanlığın önüne açılmış sınırsız bir terakki ufkudur. Video ve sesleri i̇ndi̇r linkine sağ tıklayıp hedefi (bağlantıyı) farklı kaydet diyerek indirebilirsiniz.

Bölüm Mahmut, Esat, Cosan, Es'ad, Hocaefendi, Hocaefendimiz, Şeyh, Tarikat, Tarikati,.

Cübbeli ahmet hoca i̇le mirac gecesi sohbeti #2 30 ağustos 2005sosyal medya hesapları:web site : Video ve sesleri i̇ndi̇r linkine sağ tıklayıp hedefi (bağlantıyı) farklı kaydet diyerek indirebilirsiniz. Miraç kandili sohbeti ve yazılı güncel vaazler müslümanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Regaib Kandilinden Sonra Receb Ayında Bulunan Bir Diğer Mübarek Gece Miraç Kandilidir.

Miraç kandili'ni ibadetle geçirmenin sevabı çok büyüktür. Miraç kandili vaazı için teşekkür ederim. Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri de miraç gecesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *