Miraç Kandili Sinevizyon

By | February 9, 2022

Miraç Kandili Sinevizyon. Kutlu doğum haftası'na ilişkin sinevizyon gösterisi ve kepez müftülüğü kur'an. 21.03.2020 sorularla said nursi ubudiyet 0.

Bediüzzaman’ın Miraç Kandili yorumu Sorularla Said Nursi
Bediüzzaman’ın Miraç Kandili yorumu Sorularla Said Nursi from www.sorularlasaidnursi.com

Miraç kandili önemli hakkındaki açıklamaları ve tüm detayları haberimizden görebilirsiniz. Meydandaki bir dükkanın önünde sinevizyon kurulmuş arap. 10.3.2021 / gösterim saysı :

Kutlu Doğum Haftası Ve Miraç Kandili Münasebetiyle Katılmış Olduğu Röportajda Peygamberimizin Temel Adalet Vurguları Konusuna Değindi.

Şanlıurfa’nın siverek ilçesinde miraç kandili dua, tesbihat ve zikirler ihya edildi. Miraç gecesi nasıl ibadet etmeliyiz? Diyanet i̇şleri başkanlığı’nın 2022 yılı dini günler takvimine göre bu yıl şaban ayı 4 mart 2022 cuma günü başlayacak.

Tuzla Belediyesi, Miraç Kandili’nde Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı Ve Kültür Merkezi’nde Özel Program Düzenledi.

Miraç kandili münasebetiyle okulumuzda düzenlemiş olduğumuz programda 'miraç', 'i̇sra' 'beytül makdis' ve 'kudüs' hakkında sinevizyon gösterilerine yer verildi. Yenişehir kaymakamı ve belediye başkan vekili murat beşikci, miraç kandili nedeniyle mesaj yayımladı. Miraç kandili, müslümanların büyük önem verdiği ve 25 şubat’ta başlayan ”mübarek üç aylar”ın ilki recep ayının 27’nci gecesine, yani “21 mart.

Şaban Ayı Ne Zaman Bitecek:

Sınıflara online olarak miraç kandili programı düzenlendi. Diyanet i̇şleri başkanlığının hazırlamış olduğu “kudüs” konulu sinevizyon gösterisi ile başlayan konferansta; Günün anlam ve önemiyle ilgili sinevizyon gösterisi ve ilahi dinletisi yapıldı.

Miraç Kandili Ve Kudüs Haftası Etkinlikleri Kapsamında Okulumuzda Yüzyüze Eğitime Gelen 5, 6 Ve 8.

Miraç kandili dolayısıyla konferans salonunda ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik değerler eğitimi zümremizin katkılarıyla program düzenlendi. Mevlid kandili ile ilgili slaytlar, mevlit kandili ile ilgili slaytlar, mevlid kandili ile ilgili sunumlar. Programa saygı duruşu ve i̇stiklal marşı ile başladı ve denizli müftü ahmet hulusi efendi eğitim merkezi eğitim görevlisi kurra hafız sedat aydinli'nın.

Mevlid Kandili Ile Ilgili Güzle Video Slayt.

Allah rasûlü’nün hadislerinde rağbet ve reğaib. Program, miraç kandilinin anlam ve önemini vurgulayan sinevizyon ile başladı. Programa tuzla müftüsü aşır durgun, din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *