Miraç Kandili Mesajları Islami

By | February 17, 2022

Miraç Kandili Mesajları Islami. Miraç bir yükseliştir, bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden ter temiz bir kulluğa, en yüce mertebeye terakki ediştir. Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Resimli Miraç Kandili Mesajları Güzel Sözler Movie
Resimli Miraç Kandili Mesajları Güzel Sözler Movie from br.pinterest.com

Dualarınız birbirimiz için ve kabul olsun. Miraç gecesinin gündüzünde kılınacak namaz 12. Sonra gelecekler arasında beni doğrulukla anılanlardan kıl.” beni naîm cennetinin varislerinden eyle.

Miraç Gecesinin Gündüzünde Kılınacak Namaz 12.

Tüm i̇slam aleminin miraç kandili mübarek olsun… rabbim bu gece yaptığımız duaları kabul etsin inşallah… ey rabbim! Dualarınız birbirimiz için ve kabul olsun. Yarın eller semaya açılacak, dualar edilecek bu faziletli gece ihya edilecek.

Böyle Mübarek Bir Günde Tüm Dualarımızın Kabul Olması Dileğiyle.

Hazreti muhammed’in (s.a.v.) allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak kabul edilen miraç kandili, yarın idrak edilecek. Bugün kandil küslerin barıştığı, kardeşliğin pekiştiği gün olsun. Sonra gelecekler arasında beni doğrulukla anılanlardan kıl.” beni naîm cennetinin varislerinden eyle.

En Güzel Resi̇mli̇ Mi̇raç Kandi̇li̇ Mesajlari 2021 Tüm İslam Âleminin Mübarek Miraç Kandilini Kutluyor, Bu Gecenin Hayır Ve Bereketiyle Hepimizi Iç.

Gecesi 2022 yılı 27 şubat pazar gecesi mübarek miraç kandili… diyanet i̇şleri başkanlığı tarafından yayınlanan dini. Miraç bir yükseliştir, bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden ter temiz bir kulluğa, en yüce mertebeye terakki ediştir. Mübarek miraç kandil’imizi tebrik eder, tüm i̇slam alemine huzur ve selamet getirmesini rabbimden niyaz ederim.

Fakat Gelecek Adına Umutla Dolu Olduğumuz Şu Dönemlerde Yeniden Bir Uyanışa Vesile Olur.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevla’ya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Selam ve dua ile hayırlı kandiller… tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle miraç kandiliniz kutlu olsun. Peygamber efendimiz bu gece pek çok rûhânî ahvâl ve ikrâma kavuşmuş olmakla birlikte hiç bir kulun ulaşamayacağı manevi alemlere varmıştır.

Tüm İslam Aleminin Miraç Kandili Mübarek Olsun.

Bütün amel eylem ve hayatımızın miraç ruhu ile geçmesi dileği ile miraç kandiliniz mübarek olsun. İşte bu gece her yıl miraç kandili olarak idrak edilir. Dudaklar ardında saklı aminlerimiz vardır!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *