Etkileyici Berat Kandili Mesajları

By | February 28, 2022

Etkileyici Berat Kandili Mesajları. Berat kandili, allah’ın ekstra rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek, kullarına bağışlanma, kapılarını ardına kadar araladığı; Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Resimli Berat Kandili Mesajları 2019 En Güzel Resimli
Resimli Berat Kandili Mesajları 2019 En Güzel Resimli from fotogaleri.haberler.com

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek. Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz nisan yağmuru kadar bol olsun.

Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, Gönüllerin Mevlaya Yöneldiği Bu Mübarek Berat Geceni Kutlar, Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim.hayırlı Kandiller.

Gerçek aşk şans oyunları gibi hayali bile mutlu ediyor insanı. Bu mübarek gecenin rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, feyzi üzerinize olsun. Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır, beraberce kutlamak için.

Resimli Berat Kandili Mesajları 2019.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Resimli babalar günü mesajları sözleri. Bu mübarek berat kandili gecesinde, yalvaralım allah’a af af diye.

En Güzel Berat Kandi̇li̇ Mesajlari.

Müslümanlar tarafından bir kez daha karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşayan. Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek. Resimli hazır mesajlar, güzel sözler :

Hacdan Döner Gibi, Miraç’tan Iner Gibi Gel Gel.

En anlamlı berat kandili mesajları. Mevlid kandili mesajları gönder 1 yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren. Ayrıca toplu olarak da bu özel günü kutlayabilmek için ana sayfanız.

Bu Mübarek Gecenin Birlik Ve Beraberliğimizin Artmasına Vesile Olmasını Diler, Berat Kandil’ini Kutlarım.

Berat kandili, allah’ın ekstra rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek, kullarına bağışlanma, kapılarını ardına kadar araladığı; Hakiki müslümanlık en büyük kahramanlıktır” berat kandiliniz mübarek olsun. Bu mübarek berat kandilinde, ölümü tatmış olan yakınlarımızı da ferahlatalım ve hayırlı bir kandille mutlu kılalım ömürlerimizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *